Umut Evirgen ve Alina Boz çifti galada ortaya çıktı: Boz hamile mi?

Emre Gül’ün aynı adlı roman serisinden sinemaya uyarlanan Güneşi Söndürmem Gerek, 29 Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak.
Doğukan Cantimur’un kaleme aldığı, Hande Türkel’in yönetmen koltuğunda oturduğu genç oyuncular Serra Arıtürk, Samet Kaan Kuyucu, Gürberk Polat, Ezgi Gör, Lal Ensari, Bayram Bazarov, Derin Beşikçioğlu, Serdar Bileke ve Burak Can ile usta oyuncu Osman Alkaş’ın kadrosunda yer aldığı filmin galası dün akşam Atlas 1948 Sineması’nda yapıldı.

ÜNLÜ İSİMLER GALADA
Galaya Erdal Beşikçioğlu, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Sümeyye Aydoğan, Ozbi, Caner Topçu, Ahmet Haktan Zavlak ve İlker Kızmaz gibi ünlü isimler katıldı.

ALİNA BOZ HAMİLE Mİ?
Evleneli 3,5 ay olan Alina Boz ve Umut Evirgen çifti de arkadaşlarını desteklemek için galaya katılanlardan. Çift röportajlarının yapıldığı sırada ve fotoğraflarda Alina Boz’un şiş karnı dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcıları, ‘Alina Boz hamile mi?’ sorularını sormaya başladı.

“BEŞ ÇOCUĞA KADAR DİLİYORUM”
Akıllara Evirgen’in doğum günü dileği geldi. Bir ay önce eşi Umut Evirgen’in doğum günü için kutlama düzenleyen Alina Boz mum üfletmeyi de ihmal etmemişti. Evirgen dileğini sesli dile getirerek, “Beş çocuğa kadar diliyorum şu an” dedi. Bunun üzerine Boz, “Dur daha 2,5 aylık evliyiz” demişti.
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x